Poslání

Naším posláním je ukázat cestu co nejvíce z Vás, kteří toužíte naučit se cizí jazyk, poznat jinou kulturu, jste odhodlaní změnit svůj život a pracovat na sobě. Jsme přesvědčeni a chceme dokázat i Vám, že vycestovat za studiem jazyka je ta nejefektivnější cesta a nejlepší investice pro Vás nebo Vaše děti. Ubezpečujeme Vás, že investice do vzdělání se Vám v budoucnu vrátí.

Zavazujeme se poskytovat Vám nejaktuálnější a správné informace, poradit Vám s výběrem dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí, vybavit Vás na cestu vším potřebným a věnovat Vám individuální pozornost, podporu a péči nutnou k dosažení Vašich představ, cílů a splněných přání. 

O nás

Společnost  STUDYMIX s.r.o. vznikla na začátku roku 1999. Plány a přípravy však začaly mnohem dříve a to odjezdem na roční studijní pobyt do Austrálie. Kromě vlastního denního studia na mezinárodní jazykové škole jsme čerpali inspiraci a shromažďovali informace pro realizaci našeho snu - podnikatelské činnosti v oblasti zajišťování jazykových pobytů v zahraničí.

Během naší praxe jsme procestovali kus světa, osobně si vyzkoušeli téměř všechny programy z naší nabídky, navázali řadu obchodních partnerství, z nichž některá přerostla v přátelství. Díky našemu nadšení, přesvědčení a dlouholetým zkušenostem se nám daří uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Svých klientů si vážíme, rádi nasloucháme a vždy se snažíme najít řešení a cestu k jejich vytouženému cíli.  

Zdrojem informací pro poskytování kvalitních služeb jsou kromě našich zahraničních partnerů i poznatky a osobní zkušenosti klientů, kteří prostřednictvím naší společnosti absolvovali studijní pobyt v zahraničí a po svém návratu se s námi o ně podělili.

Naší hlavní činností je zajišťování studia na jazykových a odborných školách, středních školách a univerzitách

V rámci našich služeb dále zařizujeme víza, pojištění, ubytování, rezervaci letenek a dopravy do místa Vašeho pobytu. Za zprostředkování kurzů neúčtujeme svým klientům žádné poplatky. Naopak, dlouhodobá spolupráce se školami nám umožňuje mnohdy nabídnout ceny nižší, než jsou v ceníku zahraničních škol. 

Agentury zajišťující studium v zahraničí jsou důležitou součástí celého procesu. Partnerské školy se mohou spolehnout, že klienti mají všechny potřebné a důležité informace ještě před svou cestou do zahraničí. Ti, kteří cestují za studiem poprvé a neumí ještě komunikovat v cizím jazyce jistě ocení veškeré informace, rady a doporučení ve svém mateřském jazyce. Nemusí složitě prohledávat internet a snažit se vyznat v nabídkách škol. 

Je jen na Vás, nakolik našich služeb využijete. Ať už budete chtít zajistit třeba jen letenku, nebo celý pobyt, jsme tu pro Vás, využijte toho. Těší nás, že patříme mezi důvěryhodné partnery a oblíbenou společnost s předním postavením na trhu.

Staňte se i Vy našimi spokojenými klienty. Těšíme se na Vás!

 

Lucie Chalupová

Lucie ChalupováLucie vystudovala technickou školu, ale tomuto oboru se nikdy nevěnovala. Dostala příležitost od významného soukromého podnikatele, kde získala cenné zkušenosti v oblasti obchodu.  Po 4 letech se rozhodla pro studium angličtiny na jazykové škole. Rok poté vyhodnotila, že její komunikace je na nevalné úrovni, proto se rozhodla odjet na roční studijní pobyt do Austrálie.

Po návratu založila STUDYMIX s.r.o. s cílem dělat to jinak, než zde bylo zvykem, poctivě, kvalitně a s láskou. Lucie je přímá, dobrosrdečná, empatická, vždy ochotná pomoci, vyzařuje z ní klid a pohoda.

Co říká:  „Tahle práce je pro mě koníčkem a srdeční záležitostí. Každý den si uvědomuji to obrovské štěstí, které mne potkalo s lidmi, kteří pracují se mnou.“

e-mail: lucie@studymix.cz  | tel. +420 777 916 777

Michaela Procházková

Michaela Procházková

Michaela je absolventkou obchodní akademie, oboru Ekonomického lycea. V současnosti dokončuje magisterské studium na Ústavu soudního inženýrství VUT v Brně. Během studia se zúčastnila kurzu angličtiny na Maltě a čtyřměsíční pracovní stáže v Nizozemsku. Cestování se stalo její vášní a koníčkem. Jejím dlouholetým snem je podívat se do Austrálie nebo na Nový Zéland. Michaela je milá a ochotná dáma, má vždy vstřícný a pozitivní přístup, je aktivní, cílevědomá a zodpovědná, což úročí při své práci pro společnost Studymix.

Co říká: „Cestuj, dokud můžeš. Je to výborný způsob, jak poznat sám sebe, otevřít svou mysl, zbavit se předsudků a rozvíjet svoji osobnost.“

e-mail: michaela@studymix.cz  | tel. +420 777 916 777

Dana Motlová

Dana MotlováDana působí v Praze, kde je vždy ochotna setkat se s našimi klienty i zahraničními partnery. Vše začalo ročním studiem na střední škole v Americe, kde se naučila anglicky a poznala jiný styl života. Po studiích angličtiny a ruštiny na pedagogické fakultě Karlovy Univerzity si trochu užívala života, většinu času trávila s dětmi na táborech nebo jako instruktorka lyžování. V roce 2004 dostala práci svých snů, zastupovala řetězec mezinárodních jazykových škol v Evropě. Do své práce se zamilovala, navštívila školy v Austrálii, na Novém Zélandu, v USA, Kanadě, Evropě, Japonsku, Thajsku. 

Nyní je součástí našeho týmu a je velkým přínosem. Je pracovitá, kreativní, důsledná a má opravdu velký smysl pro detail.

Co říká:  „Cestování by mělo být povinné, aby lidé měli srovnání, uvědomili si, co mají, mohou mít a vážili si toho, co mají doma.“

e-mail: dana.motlova@studymix.cz  | tel. +420 602 323 937

Zuzana Pospíšilová

Zuzana Pospíšilová

Po studiu na jazykové škole, které zakončila zkouškou Cambridge FCE, studovala na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně, kde získala bakalářský titul. Miluje cestování a objevování zajímavých míst, i proto je pro ni práce koníčkem a tak trochu splněným snem, což by ráda dopřála každému klientovi. Věří, že výběrem kvalitní školy je klient na půli cesty k bezproblémovému a pohodovému studijnímu pobytu. Nejraději by si sbalila batoh a procestovala celý svět. Díky Studymixu a každodenní komunikaci s partnery je na dobré cestě. Zuzka je přátelská, milá, komunikativní, nerada se nudí, je pečlivá a zodpovědná.

Co říká: „Neodkládejte své sny na zítra, pozítří, na neurčito. Jděte si za nimi hned a žijte okamžikem.“

e-mail: zuzana@studymix.cz | tel. +420 777 916 777

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: