Do České republiky přijíždí pravidelně zástupci kanadských škol. Máte-li zájem o osobní setkání, nebo o prezentaci možností studia v Kanadě pro studenty Vaší školy, neváhejte nás kontaktovat.

 

Pořádáme pro Vás
pravidelná setkání s kanadskými partnery

Již proběhlá setkání
fotogalerie, videozáznamy, zápisky

Pozvánka na Dny Kanady

8.11.2018
Praha

V rámci Dnů Kanady pořádá Kanadská ambasáda workshop Study in Canada Fair, kde se můžete potkat se zástupci kanadských škol a probrat s nimi možnosti studia. My Vám zde budeme také k dispozici, zastavte se za námi na stánku STUDYMIX, popovídáme si a případně Vám poradíme nebo představíme zahraničnímu partnerovi. Akce se koná ve čtvrtek 8. listopadu 2018Ústřední knihovně v Praze v místnosti "Dílna" od 16.00 hod. do 19.00 hod.
Odkaz na akci 

Zkušenosti Katky ze střední školy v Kanadě

3.11.2016
Městská knihovna Praha 1

V rámco Dnů Kanady pořádaných Velvyslanectvím Kanady a prezentace o možnostech studia vystoupila také naše studentka Katka, aby se podělila o své zkušenosti. 

 

Sally Stacey z Burnaby School District, Vancouver

14.3.2016
Praha a Poděbrady

Ve dnech 14. a 15.3.2016 nás v České republice opět navštívila ředitelka programu pro mezinárodní studenty z Burnaby School District  (http://www.studyinburnaby.ca). Navštívili jsme několik gymnázií v Praze a Gymnázium Jiřího z Poděbrad v Poděbradech. 

Máte-li zájem o podbnou prezentaci pro Vaše studenty anebo podrobnější informace ke studiu v zahraničí, neváhejte nás kontaktovat.

Střední školy Kanada Studiumna střední škole, Kanada

 

Návštěva zástupce Burnaby School District

23.3.2015
Brno

dne 23.3.2015 nás navštívila ředitelka Programu studia na středních školách v oblasti Burnaby, jedné z nejatraktivnějších částí provincie Britská Kolumbie. 

 Burnaby District Britská Kolumbie

     www.studyinburnaby.ca

 

 

 

 

 

Setkání se zástupcem kanadské oblasti Qualicum School District

22.10.2014
Brno

dne 22.10.2014 jsme se setkali se panem Rossem Pepperem, zástupcem kanadské oblasti Qualicum School District v Britské Kolumbii, který nás přijel navštívit do Brna.

                                    

           www.schoolincanada.ca

 

 

 

Setkání se zástupcem kanadské oblasti Nanaimo-Ladysmith

21.10.2014
Praha

dne 21.10. 2014 jsme se v Praze setkali s paní Rondou Bell, která zastupuje oblast v Britské Kolumbii Nanaimo-Ladysmith School District. 

 

 

    www.sd68.bc.ca

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: