Certifikát CCEA

Jako třetí agentura v České republice jsme úspěšně absolvovali kurz pro profesní rozvoj zástupců agentur zaměřený na Kanadu jako studijní destinaci. Kurz vytvořilo kanadské Ministerstvo zahraničních věcí, obchodu a místního rozvoje (Department of Foreign Affairs, Trade and Development) ve spolupráci s Konsorciem pro mezinárodní vzdělávání (Canadian Consortium for International Education) a agenturou ICEF, která skrze vzdělávací veletrhy, školení a další marketingové aktivity sdružuje agentury a studenty z celého světa.

Kurz je rozdělen do několika tematických celků. Úspěšný absolvent získává hluboké znalosti a porozumění o vzdělávacím systému Kanady, proč patří Kanada k nejvyhledávanějším studijním destinacím, vše o přijímacím řízení na různé typy škol, cenovém rozpětí, tipech jak připravit studenta na život a pobyt v Kanadě atd.

Díky tomuto kurzu jsme získali řadu užitečných informací, kontaktů a odkazů na zdroje, s kterými můžeme pracovat a díky nim lépe poradit Vám a pomoci s přípravou plánované cesty za studiem v Kanadě.

Certifikát

 

 

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: